It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

 

 

* Neatkarīgs tirgus pētijums, kurā piedalījās 50 ortodonti, 50 pediatri, 50 vecmātes; Vācija, 2017. g.

Thinner and narrower teat neck

reduces the pressure on the jaws and teeth.

Plakana un gludāka apakšējā mala

nodrošina patīkamas sajūtas un dod vairāk vietas dabiskām zīšanas kustībām.

 

92% ar krūti barojošas māmiņas apstiprina, ka NUK māneklis neietekmē krūts barošanu.*

 

NUK māneklim ir dabiska forma, kas optimāli piemērota bērna žoklim.*

100% ortodontistu apstiprina, ka jaunais NUK māneklis neietekmē zobu un sakodiena attīstību.**

 

* Neatkarīgā tirgus pētījumā piedalījās 307 mammas, Vācija 2017

** Neatkarīgā tirgus pētījumā piedalījās 50 ortodontisti, 50 vecmātes, 50 pediatri, Vācija 2017

[Translate to latvian:] babies need to suck

Ikviens bērns ierodas šajā pasaulē ar instinktīvu vajadzību zīst. Zīdīšana ar krūti apmierina zīšanas instinktu un sniedz jūsu mazulim visu nepieciešamo: tuvību un tik ļoti svarīgo māmiņas pienu. Bet daudziem mazuļiem zīdīšanas refleks ir tik izteikts, ka nepietiek vien ar krūts zīdīšanu, tāpēc māneklis var būt noderīgs palīgs, jo:

  • Īpašā NUK forma ir veidota, kā piemēru izmantojot māmiņas krūtsgala formu zīdīšanas laikā.
  • NUK mānekli īpaši labi pieņem arī bērni, kuri tiek zīdīti ar krūti.

Mēs ne tikai esam izgudrojuši mānekli, kas ir optimāli pimērots bērna žoklim, bet to vēl uzlabojuši un tagad tas ir kļuvis vēl tuvāk dabai. Mānekļa forma ir labāka par iepriekšējo, lai sniegtu atbalstu mazulim un vecākiem.

 

NUK mānekļi tiek izstradāti kopā ar speciālistiem jau vairāk kā 60 gadus. NUK strādā ciešā sadarbībā kopā ar neatkarīgiem zinātniekiem, ārtiem, ortodontiem, vecmātēm un vecākiem. Tikai tad, kad produkts izsturējis, nokārtojis visas pārbaudes, tas nonāk ražošanā. Ar aptaujas palīdzību mēs vēlreiz pārbaudījām ekspertu viedokli. Lūk arī rezultāti:

 

Vecmāšu ieteiktu jauno NUK mānekli māmiņām, kas baro mazuli ar krūti.*
Ortodontu apstiprina, ka jaunie NUK mānekļi neveicina nepareizu sakodiena veidošanos.*
Ortodontu, pediatri un vecmātes apstiprina, ka jaunie NUK mānekļi ir piemēroti, lai apmierinātu iedzimto zīdīšanas refleksu.
aof the orthodontists, paediatricians and midwives confirm that the new NUK Pacifiers are suitable for pacifying the innate sucking reflex.*

 

* Neatkarīgs tirgus pētijums, kurā piedalījās 50 ortodonti, 50 pediatri, 50 vecmātes; Vācija, 2017. g.

 

NUK mānekļi ir attīstījušies pateicoties ne tikai nozares speciālistiem un ārstiem, bet arī Jums vecākiem. Jo tas, kas ir domāts priekš bērniem, vecāki kļūst par vislabākajiem ekspertiem. Tikai tad, kad jūs esat apmierināti ar mānekli, tad arī mēs. Tāpēc pirms jaunā NUK mānekļa ieviešanas, vaicājām Jūsu viedokli. Lūk, rezultāti:

 

Māmiņu apstiprina NUK mānekļu nomierinošo ietekmi uz viņu mazuli
Māmiņu, kas baro mazuli ar krūti, apstiprina, ka jaunie NUK mānekļi neietekmē zīdīšanu.*
Mazuļu pieņem jauno NUK mānekli.*

 

* Neatkarīgs tirgus pētijums, kurā piedalījās 307 mātes; Vācija, 2017.g.

Silikons vai lateks?

[Translate to latvian:] silicone pacifiers
Silikonam piemīt neitrāla smarža, tam nav garšas īpašību, kā arī tas ir īpaši karstumizsturīgs. Silikona mānekļi ir īpaši higiēniski un viegli mazgājami.
Lateks ir dabisks materiāls, tas ir īpaši mīkts un silts. Medusdzeltenais materiāls ir īpaši elastīgs un izsturīgs pret stiepšanu.

NUK mānekļi - krāsaini kā pati dzīve

NUK Classic – oriģinālais, kas piemērots žoklim.

Pastāvīgi piedāvājot jaunus motīvus un mūsdienīgas krāsas, NUK Classic mānekļi ir bijuši mazuļu sabiedrotie jau vairākas paaudzes.

NUK Freestyle – īpaši maigi saskarē ar ādu.

Pateicoties inovatīvajam dizainam, šiem mānekļiem ir minimāla saskare ar ādu, nodrošinot gaisa piekļuvi jutīgajai mazuļa ādai.

[Translate to latvian:] NUK Freestyle soother

NUK Trendline – ar plakanu vairodziņu.

Lieliski piemēroti gulētiešanas laikam. Ar modernu dizainu, populāriem varoņiem vai pat tumsā spīdoši - katrs var atrast sev piemērotāko.

[Translate to latvian:] NUK Trendline pacifier with flat button

NUK Genius – dabiski ģeniāls.

Tā izskats: minimālistisks. Tā knupis: noslīpēts līdz pilnībai, izmantojot pēdējos atklājumus medicīnā un īpaši atjautīgas detaļas.

[Translate to latvian:] NUK Genius pacifier

NUK Pacifiers have to meet extremely high demands when it comes to material and assembly safety. We work passionately every day to meet these requirements – and exceed even the specified quality standards. For we know that only the very best quality is good enough for your baby.

Before a new NUK Pacifier comes onto the market, each one has undergone numerous checks, passed tests and fulfilled international norms – its tear strength has been tested, it has been monitored by assembly robots and cameras and examined by the trained eye of a quality control employee. Even independent inspectors regularly check the production at our German site. But all that is worth it to us: the trust that millions of parents have had in our products for decades, is our very highest award. It motivates us to continue to set new standards every day.

[Translate to latvian:] 60 years NUK pacifiers