It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK knupju dažādie izmēri ir piemēroti ikvienai vecuma grupai un ikvienam ēdiena veidam. Atšķirīgos vecuma posmos mānekļiem un knupjiem jāpielāgojas bērniņa mutei un līdz ar to jāveicina mutes dobuma veselīga attīstība. Dažādu pētījumu rezultātā esam atklājuši, kādā veidā mainās bērna aukslējas 0-36 mēnešu vecuma posmos, un tāpēc esam izveidojuši dažādus mānekļus četrām vecuma grupām.

NUK knupji pieejami divos dažādos izmēros un ar atšķirīgiem caurumiņu izmēriem, kas piemēroti dažādas konsistences ēdieniem: 1.izmērs (0-6 mēnešus veciem bērniņiem) un 2.izmērs (6-18 mēnešus veciem bērniņiem). Pieejamie caurumiņu izmēri: S (mazs), M (vidējs) un L (liels) - attiecīgi mātes pienam (vai tējai, ūdenim), piena maisījumam un putrai.

NUK Genius māneklīši ir pirmie, kuriem pievienojies arī ceturtais izmērs: īpaši maziem jaundzimušajiem (0-2 mēnešu vecumā). Pārējiem mānekļiem izšķir trīs dažādus izmērus: 1.izmērs (0-6 mēneši), 2.izmērs (6-18 mēneši) un 3.izmērs (18+ mēneši).

Labi zināt