It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Filozofija – izprotot dzīvi

 

Izprotot dzīvi - ko tas nozīmē ikdienā? NUK cieši sadarbojas ar ekspertiem, kuriem ir nozīmīga loma mazās dzīvībiņas attīstībā: vecmātēm, ārstiem, uztura speciālistiem un, protams, Jums, vecākiem. Mūsu paraugs ir dabas labākās idejas: kā piemērs ir mūsu mānekļu un knupju forma, kas atgādina māmiņas krūtsgala formu zīdīšanas laikā.

Un tomēr, kā pirmais un svarīgākais, izprotot dzīvi, ir novērtēt mums vissvarīgāko cilvēku - bērnu - vajadzības. Mēs pētam dažādos attīstības periodus un tiem raksturīgās vajadzības, lai varētu atbilstoši pilnveidot mūsu produktus. Ikviens NUK produkts seko iepriekšējam - lai Jūs vienmēr varētu būt pārliecināti, ka rīkojaties pareizi - jau no paša sākuma.

Izprotot bērnus

No dzimšanas līdz bērnudārzam.

[Translate to latvian:] Understanding Children

Tikko piedzimuši un tūlīt jau liek mums nojaust par savām vajadzībām: zīdaiņi. Mēs gribētu skaidri zināt, kas zīdaiņiem ir nepieciešams jau no pirmās dienas. Trīs mēnešu vecu zīdaiņu vajadzības ir atšķirīgas no astoņu mēnešu veciem bērniņiem, kas cīnās ar pirmo zobiņu šķilšanos. Tikai tad, ja rūpīgi novērojam un kārtīgi izprotam katra attīstības posma vajadzības, mēs varam radīt pareizos risinājumus zīdaiņiem un bērniem. Tāpēc mūsu produktiem piemīt secīgums un tie aug kopā ar Jūsu bērniņu - no dzimšanas līdz bērnudārzam.

Mūsu darba labākā daļa: mēs iemācāmies kaut ko jaunu līdz ar katru piedzimušo bērniņu. Kopš kompānijas dibināšanas 1956.gadā Vācijā ir piedzimuši vairāk nekā 50 miljoni bērniņu un mēs esam iepriecināti, jo tik daudzi no viņu vecākiem uzticējās un joprojām uzticas NUK produktiem.

Izprotot vecākus

Ikdiena pēkšņi kļūst par piedzīvojumu.

[Translate to latvian:] Understanding Parents

 

Bērni var apgriezt visu kājām gaisā. Un jaunajiem vecākiem ir tūkstošiem jaunu jautājumu. Mēs to apzināmies un tieši tāpēc vēlamies palīdzēt vecākiem viņu jaunajās lomās. Ar produktiem, kas veicina bērnu veselīgu attīstību un padara māmiņas un tēta ikdienu vieglāku. Ar noderīgu atbalstu. Ar lejuplādēm, kas satur noderīgu informāciju un sniedz izklaidi Jums. Mūsu sadaļās "Padomi" un "Palīdzība" Jūs varat atrast informāciju par attīstības posmiem, kā arī ekspertu viedokļus, kur vecmātes, ārsti un uztura speciālisti sniedz atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Vai Jums ir kāds jautājums vai ieteikums? Tad piezvaniet vai uzrakstiet mums! Mūsu kontaktus Jūs varat atrast katrā NUK mājas lapas apakšējā daļā.

Izprotot Speciālistus

Līdz viņi visi vienojas.

[Translate to latvian:] Understanding Experts

 

No idejas līdz gatavam NUK produktam paiet laiks. Kādā veidā ideja kļūst par perfektu risinājumu bērniņiem un mammām? Tās ir vecmātes, pediatri, zobārsti, uztura speciālisti un, protams, vecāki, kas zina visu vislabāk par zīdaiņu un bērnu vajadzībām. Mēs izmantojam viņu zināšanas un pieredzi, lai radītu jaunus produktus vai pilnveidotu jau esošos. Mūsu kvalitātes kontrole nodrošina to, ka NUK produkti plauktos nonāk, saglabājot savu augsto kvalitāti, kura pazīstama jau vairāk nekā 50 gadus.

Izprotot Dabu

NUK zīmola pamatvērtība.

[Translate to latvian:] Understanding Nature

 

Daba sniedz mums vislabākos padomus un idejas mūsu produktu veidošanai. Un mēs tai pievēršam lielu uzmanību: vairāk nekā pirms 50 gadiem mēs atklājām, ka māmiņas krūtsgals zīdīšanas laikā ideāli piemērojas mazuļa mutei, un, izmantojot šo piemēru, mēs radījām pirmo asimetrisko knupi. Tā ortodontiskā forma veicina visa mutes dobuma attīstību un palīdz novērst nepareiza sakodiena veidošanos. Tāpēc knupji un mānekļi nomierina ne tikai bērniņu, bet arī viņa vecākus.

What is new