It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Kvalitāte - mēs sniedzam iespējami labāko Jūsu vissvarīgākajam.

 

Jūsu bērniņš ir svarīgākais Jūsu pasaulē. Tāpēc NUK dara visu iespējamo, lai palīdzētu Jūsu mazuļa veselīgai attīstībai jau no paša sākuma - ar produktiem, kas atbilst augstiem kvalitātes standartiem. Jau vairākās paaudzēs NUK produkti bijuši kopā ar ģimenēm viņu ikdienas dzīvē vairāk nekā 110 valstīs. Laika gaitā NUK pievienojis jaunus standartus - no NUK Gaisa Sistēmas (AIR SYSTEM) līdz jaunākajiem piena pumpjiem un NUK Genius māneklītim, kur NUK ortodontiskā forma papildināta ar jauniem uzlabojumiem. Šeit Jūs varat uzzināt par mūsu kvalitātes standartiem un kontroles mehānismiem, mūsu pētījumu departamentu un svarīgākajiem pētījumiem.

Viss par NUK Kvalitāti

No Vācijas uz plašo pasauli.

[Translate to latvian:] Logo of the independent German Fresenius Institute

Visi pudeļu knupji un pudeles tiek ražoti Vācijā, un šī lapa ir veltīta kvalitātes augstajiem standartiem. Mēs rūpīgi uzraugam ikvienu soli: no izejmateriālu izvēles līdz pat iepakojumam, kā arī Vācijā mūs uzrauga neatkarīgais Fresēnius Institūts. Mūsu sertificētie kvalitatīvie produkti ir māmiņām labi zināmi, tāpēc NUK ir kļuvis arī par standartu lielākajā daļā Vācijas slimnīcu.

Jau produkta izstrādes laikā NUK pārliecinās, ka ņemtas vērā ne tikai patērētāja vēlmes, bet arī produktu atbilstība attiecīgajiem kvalitātes standartiem. Izvēloties izejmateriālus, mēs ievērojam gan nacionālos, gan starptautiskos kvalitātes standartys, tāpēc produktu ražošanā izmantojam tikai drošākās izejvielas. Piemēram, mēs esam izstrādājuši jaunu, stingrāku silikonu, kas paredzēts 3.izmēra māneklīšiem (bērniem no 18 līdz 36 mēnešu vecumam), jo tas ir izturīgāks pret pirmo zobiņu iedarbību. Izmantojot izstrādāto pārbaudes procedūru materiāliem, mēs izvēlamies tikai labākos izejmateriālu piegādātājus, kas atbilst mūsu augstās kvalitātes standartiem.

Montāžas iekārtas un kameras uzrauga visu ražošanas procesu, kā piemēram, tiek pārbaudīta stiepes izturība un māneklīša sastāvdaļu kopsakars. Iegūtie mērījumi tiek salīdzināti ar normām. Atsevišķa nodaļa pastāvīgi attīsta un uzlabo šīs procedūras. Par NUK produktu nevainojamo kvalitāti pārliecinās ne tikai iekārtas, bet arī pieredzējuši darbinieki.

NUK nepārtraukti veic investīcijas produktu kvalitātē un pārbaudē. NUK produktus testē un pārbauda ne tikai mūsu laboratorija, bet arī Fresēnius Institūts, kas veic pastāvīgu monitoringu. TÜV (Vācijas Tehniskās Kontroles Padome) arī regulāri divreiz gadā veic auditu, jo NUK ražotajiem produktiem, kas paredzēti izmantošanai slimīcās, nepieciešama īpaša licence. Medicīnas produktiem piemērojamie augstie standarti automātiski attiecināmi arī uz pārējiem NUK produktiem. Šie pasākumi nodrošina to, ka NUK šodien ražotie produkti atbilst rītdienas kvalitātes standartiem.

NUK produktiem jāatbilst daudziem standartiem. Ne tikai atbilstība šiem standartiem ir svarīga NUK darbībai, bet arī zināšanas, kuri standarti ir svarīgi veselīgai bērna attīstībai. Tieši tāpēc NUK ir vieta standartu izstrādes komitejās: lai piedāvātu savus augstos standartus bērniem drošiem produktiem, kurus piemērot kā "state-of-the-art" tehnoloģijām. Jau no paša NUK produktu izstrādes sākuma, tie atbilst ne tikai Vācijas drošības kritērijiem, bet arī to valstu likumdošanas prasībām, kur iespējams iegādāties NUK.

Arī videi ir liela nozīme NUK darbībā - regulāri tiek kontrolēta darba drošība un ietekme uz vidi. Tomēr ražošanas procesā priekšroka vienmēr ir bērnu drošībai. Tāpēc mēs neizmantojam otrreizēji pārstrādātos materiālus, jo tas ir vienīgais veids, kā mēs varam nodrošināt pilnīgu drošību mūsu bērniem.

Pētījumi un attīstība jauniem un labākiem produktiem

No pirmā mutes dobumam piemērotā knupja līdz pudelīšu mazgāšanas līdzeklim.

Kopš brīža, kad NUK izstrādāja pirmo knupi, kas pielāgojas mutes dobumam, ir pagājuši gandrīz 60 gadi, un kopš sākuma NUK pievērš savu uzmanību bērnu labklājībai. Šajā laikā NUK radījis neskaitāmus inovatīvus produktus, kas atbalsta veslīgu bērna augšanu un atvieglo vecāku ikdienas ritējumu. Piemēram, NUK mazgāšanas līdzeklis pudelītēm un knupjiem, pateicoties aktīvajiem enzīmiem, šķīdina piena olbaltumu un padara pudelītes un knupjus daudz tīrākus - kas ir labi bērniņiem.

Mūsu pašu pētījumu un attīstības nodaļa katru dienu strādā pie NUK produktu uzlabošanas un jaunu, praktisku un noderīgu produktu izveides. Ikviens spēlē lomu šeit: gan NUK darbinieki, gan neatkarīgie eksperti, kā piemēram, zinātnieki, vecmātes un ārsti, gan produktu lietotāji - ikviens var piedalīties jaunu ideju radīšanā.

NUK pārzina un pārbauda visas jaunās materiālu un ražošanas tehnoloģijas, kā arī ievieš tās savu produktu attīstībā un ražošanā. Īpaši svarīgi ir pārzināt jaunumus par materiāliem. Piemēram, šobrīd NUK var piedāvāt knupjus un mānekļus, kas ražoti no lateksa, kas praktiski nesatur lateksa alergēnus un līdz ar to tas neizraisa alerģiskas reakcijas. NUK produktu augstie standarti nozīmē, ka reizēm jauna produkta attīstīšana aizņem vairāk laika, jo izejvielām jānobriest vai pētījumi turpinās līdz īstā materiāla atklāšanai.

Īpašās simulācijas procedūras tiek izmantotas, lai varētu piedāvāt iespējami labākos produktus. Piemēram, dzeršanas simulātorā, kuru izstrādājis NUK, tiek mērīts un salīdzināts ventiļu radītais spiediens. Šīs simulācijas rezultāti tiek izmantoti par pamatu turpmākiem pētījumiem, kas likumsakarīgi noveda pie produktu uzlabojumiem, kā piemēram, NUK First Choice+ sistēmas.

Visbeidzot, regulāros pētījumos tiek pētīti NUK produkti un to ietekme uz bērniem. Jaunās tehnoloģijas un pētījumu rezultāti tiek piemēroti jaunu un jau esošo produktu attīstībai un uzlabošanai.

NUK Pētījumi

Ikviens pētījums palīdz mums kļūt vēl labākiem

Kamēr NUK pastāvēs, zinātnieki pētīs NUK produktus un to ietekmi uz mazuļu attīstību. Šie rezultāti tiek pielietoti ikdienas praksē katru dienu. Tie palīdz turpmāk uzlabot jau pārbaudītos un izmēģinātos produktus, kā arī attīstīt jaunus saskaņā ar jaunākajiem zinātniskajiem atklājumiem medicīnā un attīstības fizioloģijā.

NUK ir pieminēts sekojošos publicētos pētījumos un darbos, kurus var apskatīt šeit:

Moral, A. et al.: Mechanics of sucking: comparison between bottle feeding and breastfeeding. BMC Pediatrics 2010; 10:6

Saite uz publikāciju:...

Herrmann, C.: Orthodontischer Flaschensauger: Eine Studienübersicht – Hintergrund, Daten, Fakten und Ergebnisse zum NUK-System. Co-Med 2010; 1: 53 - 55

Lejuplādējiet publikāciju kā PDF failu...

Arsenina, O.: Studying of sucking behaviour at healthy babies at natural and artificial feeding with use of NUK teats. Russian Journal of Orthodontics 2006; 35: 14 – 16 Study on sucking behaviour of healthy babies both naturally and using NUK teats.

Lejuplādējiet publikāciju kā PDF failu...