It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Mazgāšanas līdzekļu sērija

 

Tāpēc NUK ir radījis savu mazgāšanas līdzekļu sēriju: visi līdzekļi ir uz dabīgu vielu bāzes, saudzīgi, dermatoloģiski pārbaudīti - un vienlaicīgi, protams, arī iedarbīgi tīrīšanas līdzekļi.

Iedarbīga mazgāšana, kas ir saudzīga pret bērniem: NUK pudelīšu mazgāšanas līdzeklis.

Lai pudelītes, knupji un piena pumpji būtu tik tiešām tīri, mēs radījām iedarbīgo NUK Pudelīšu mazgāšanas līdzekli, kura sastāvā ir piena paliekas noārdoši bio-enzīmi. Pudelītes un piederumi var būt pilnīgi tīri bez liekas piepūles.

NUK Pudelīšu mazgāšanas līdzeklis

Iedarbīgs pret traipiem, saudzīgs pret bērna ādu:

NUK Veļas mazgāšanas un Traipu tīrīšanas līdzeklis.

Biezeņi, augļi, piens un autiņbiksīšu noplūdes - ar NUK Veļas mazgāšanas un NUK traipu tīrīšanas līdzekli Jūs varat padarīt sava mazuļa drēbes tiešām tīras. Un uz dabīgu vielu bāzes - bez agresīvām ķimikālijām.

NUK Veļas mazgāšanas līdzeklis

NUK Traipu tīrīšanas līdzeklis

Biežāk uzdotie jautājumi mūsu higiēnas ekspertiem

Vai man ir jāpievērš īpaša uzmanība higiēnai grūtniecības laikā? Cik tīrai jābūt videi ap bērniņu? Vai ir nepieciešams pieļaut bērna saskarsmi ar netīrumiem un baktērijām, lai stiprinātu imūnsistēmu?

Šeit ir atbildes uz BUJ: uzziniet vairāk par atbilstošu higiēnu mājām, kurā mīt bērni, intervijā ar ekspertu Prof.Dr.Bockmühl!

Good to know

Downloads

Newsletter