It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.
[Translate to latvian:] baby becomes dry and clean

Lēnām tuvojas brīdis, kad varēsiet atvadīties no autiņbiksītēm, tomēr nesteidziniet tā pienākšanu.

Cik daudz autiņbiksītes jūs esat nomainījuši līdz šim? Tūkstoti? Pusotru tūkstoti? Pretēji cerētajam, arī nomaiņas process kļūst arvien sarežģītāks. Atkarīgs no jūsu bērna rakstura, tomēr autiņbiksīšu nomaiņas process var pārvērsties par īstu cīņu. Tomēr līdz 12 mēnešu vecumam ir pāragri domāt par podiņapmācību. Pat ja jūsu bērnam patīk izmantot podiņu, panākumi var būt mānīgi. Lai šis process būtu apzināts, bērnam jāvar un jāprot kontrolēt sfinkterus, un tas nav iespējams ātrāk kā otrajā dzīves gadā.

Lielākā daļa bērnu (pārsvarā meitenes) sasniedz šo brīdi 12-18 mēnešu vecumā, tomēr dažiem tas notiek arī vēlāk. Kad šis brīdis pienāk, bērni parasti paši liek manīt, ka vairs nejūtas ērti autiņbiksītēs. Nepatiku viņš var paust ar sejas grimasēm, staigāšanu, liekot kājas vienu no otras atstatus, un pat paskaidrot ar vārdiem. Tas ir veids, kā bērns vēlas jums pateikt: "No šī brīža gribu būt tīrs un sauss".

Cik ātri un veiksmīgi to sasniegsiet, ir atkarīgs no jums. Pārejas periodā bērnam vajadzīgas uzslavas, atdarināšanas vērts piemērs un kāds, kurš palīdz novilkt un uzvilkt bikses. Nav nepieciešams īpaši vingrināties tualetes apmeklējumā - vienkārši atļaujiet savam bērnam uzņemties iniciatīvu, un ar laiku viss nostāsies pareizajās vietās.

These fit to this phase of life

4 Phases of Life