It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Jūsu bērna veselīgai attīstībai liela nozīme ir mutei. Elpošana, ēšana, sensorā funkcija - visām šīm darbībām nepieciešama perfekta koordinācija starp žokli, mēli un lūpām. Zīdīšana ir lielisks vingrinājumu komplekss, sākot no dzimšanas. Pie māmiņas krūts mazulis apgūst kustību koordināciju, stiprina muskulatūru un sagatavo muti turpmākiem uzdevumiem - zobu šķilšanās laikam, zobu tīrīšanai un arī runāšanai.

[Translate to latvian:] the shape ot the orthodontic NUK teat

Ortodontiskais NUK knupis veidots, balstoties uz šīm zināšanām. Gadījumos, kad Jūs vairs nezīdat mazuli, NUK knupis sniedz atbalstu Jūsu mazulim iespējami dabiskākā veidā.

Medicīnisko pamatojumu šim produktam izstrādāja zobārstniecības eksperti Prof. Dr. Dr. Balters un Dr. med. dent. Millers. Pirmkārt, viņi ievēroja, ka mātes krūtsgala forma izmainās zīdīšanas laikā, un tikai tad tiek panākta optimāla mutes koordinācija. Šī īpašā asimetriskā forma tiek izmantota kā NUK knupju pamats līdz pat mūsdienām.

Nozīme ir arī caurumiņa izmēram - svarīgi nodrošināt piena sajaukšanos ar siekalām, lai gremošana noritētu vieglāk.  

Tā kā svarīgi ir nenorīt lieku gaisu, mūsu knupjiem ir Pretkoliku Gaisa Sistēma (Anti Colic-Air System), kas ļauj šķidrumam plūst dabiski. Kopā ar dažādiem caurumiņu izmēriem atšķirīgai šķidrumu konsitencei, iespējams samazināt vēdera sāpju veidošanos dabiskā veidā.  

NUK ir pētījis formu līdz pat sīkākajām niansēm vairākas dekādes, uzlabojis to un piemērojis jaunākajām medicīnas atziņām. Neviens cits knupis nav tik tuvu dabiskā zīdīšanas procesa atdarināšanai un veselīga mutes dobuma attīstības veicināšanai kā NUK oriģinālā forma.

Klīniski pārbaudīts*
Pateicoties tā dabiskajai formai, zīdaiņi viegli pieņem NUK knupi. Tāpēc tas ir piemērots mazuļiem, kas tiek gan zīdīti, gan ēdināti no pudelītes.


*Optimālai zīdīšanas un ēdināšanas no pudelītes apvienošanai. * Moral et al. BMC Pediatrics 2010, 10:6. Spiediet šeit, lai lasītu rakstu..