NUKNUK Trendline Hello Kitty māneklis


  • NUK Forma - piemērota žoklim, 0%BPA*

  • Anatomiski veidots vairodziņš no augstas kvalitātes sintētiska materiāla

  • 1. izmērs (0-6 mēneši) un 2. izmērs (6-18 mēneši)

  • Iepakojumā 2 mānekļi

  • Hello Kitty sērija – vienreizējs piedāvājums

  • 0-18 m

NUK māneklis no Hello Kitty sērijas, NUK Forma - piemērota žoklim

Hello Kitty - liek meiteņu sirdīm puktstēt straujāk! Hello Kitty sērija patīk visiem gan jaunākiem, gan vecākiem. Kad ir pienācis laiks saldiem sapņiem, tad šis māneklītis ir tieši laikā: caurspīdīgais māneklīša vairogs lieliski izceļ rozā un violetā attēlus uz baltā pamata.

Kad mazuļi sāk spārdīties, tvert ar rokām, celt galvu un zīst mānekli, tās visas ir ikdienas "fitnesa" sastāvdaļas, jo kāju, roku, muguras un pat sejas muskuļi ir vajadzīgi attīstībai un tos ir jāvingrina. Veikla mēle, stipri žokļu muskuļi, pareizi veidotas aukslējas un visu šo faktoru mijiedarbība ir svarīgi priekšnoteikumi veselīgai un brīvai elpošanai, ēdināšanai un vēlāk arī runas attīstībai. 

Hello Kitty silikona mānekļi pieejami divās krāsās - rozā un violetā. Tiem ir NUK Forma, kas piemērota žoklim, anatomiski veidots vairodziņš, kas izgatavots no augstas kvalitātes sintētiska materiāla. Mānekļi pieejami dažādās krāsu kombinācijās ar dzīvespriecīgiem motīviem. Visiem NUK Mānekļiem ir īpašā gaisa sistēma (NUK Air System), kas ļauj gaisam izplūst caur atveri vairodziņā. Pats māneklis līdz ar to paliek mīksts un pietiekami plakans, lai palīdzētu novērst žokļa deformācijas.

NUK silikona mānekļi ir ražoti no augstas kvalitātes sintētiska materiāla. Caurspīdīgais silikons ir vienkārši kopjams, tam ir augsta termoizturība. Pat tieša saulesstaru un tauku iedarbība neveicina materiāla ātrāku nolietošanos. Tas nesatur bīstamas vielas, to var vārīt. Bez garšas un smaržas īpašībām, caurspīdīgs, gluds - NUK silikona māneklis sevī apvieno visas māneklim svarīgās īpašības. 

 

 

© 1976, 2015 SANRIO CO., LTD.

 

 

* In accordance with EU regulations