NUK

play-pause
 • NUK Genius.

  Īpaši mīksts un ar dabīgu formu: NUK Genius māneklis veidots pēc māmiņas krūtsgala piemēra zīdīšanas laikā.  Tā saplacinātā forma atstāj pietiekami daudz vietas mutes dobumā mēlei, lai tā brīvi varētu kustēties zīšanas laikā. 

 • NUK Genius.

  Dabiskai zīšanai: lateksa māneklis NUK Genius ir īpaši mīksts un elastīgs, tāpēc saudzīgs pret zobiem. Pieejams arī 0.izmērs, kas piemērots smalkiem jaundzimušajiem no 0 līdz 2 mēnešu vecumam. 

 • NUK Mazgāšanas līdzeklis.

  Tik saudzīgs un vienlaicīgi iedarbīgs: NUK mazgāšanas līdzeklis pudelītēm un knupjiem nomazgā piena, sulu un biezeņu paliekas, pateicoties enzīmiem, to ir viegli pilnīgbā noskalot. Patiešām tīrām pudelītēm un piederumiem. 

 • NUK First Choice pudelīte ar First Choice knupi.

  Mierīga padzeršanās bez gaisa norīšanas: pudelītes bērniem ar dabīgās formas First Choice+ knupi ir optimāli piemērotas, lai apvienotu zīdīšanu un ēdināšanu no pudelītes. 

 • NUK Vapo Rapid tvaika sterilizators.

  Higiēniski tīrs no pogas nospiešanas: NUK Vapo Rapid izmanto tvaiku, lai vienlaicīgi sterilizētu līdz pat 6 pudelītēm un to piederumiem. Nav nepieciešamas ķimikālijas un laika uzskaite. 

 • NUK Trendline māneklis.

  Dizaina cienītājiem: Trendline māneklis ar plakano vairodziņu turēšanai pieejams dažādās krāsās ar atšķirīgiem motīviem. Protams, tam ir žoklim atbilstošā NUK forma. 

 • NUK Ultra Dry Comfort krūšturu ieliktņi.

  Visaptveroši labai sajūtai: mīksts elpojošs materiāls iekšpusē ar spēju ilgstoši aizturēt šķidrumu padara šos krūšturu ieliktņus tik ērtus un drošus. 

for more
      product information
  just click on the icons.

Viss ir jauns

Bērni apgriež visu kājām gaisā, radot neskaitāmus jautājumus vecāku galvās. Mēs cenšamies uz tiem atbildēt sadaļā "Palīdzība un padomi". Jūs varat arī noskaidrot, kādi NUK produkti ir piemēroti jūsu mazuļa dzīves pirmajiem sešiem mēnešiem.