NUK

NUK Evolution Cups

Atbilstoša krūzīte katram vecuma posmam

Visas labas lietas sākas ar trīs - mācīties dzert ir uzjautrinoši - mēs mācāmies dzert! Mācēt patstāvīgi padzerties ir viens no svarīgākajiem posmiem ikviena bērna attīstībā, kas nav no tiem vieglākajiem, jo vecākiem nepieciešams apbruņoties ar lielu pacietību un zināšanām. Mēs vēlamies atvieglot Jūsu mazulim šo iemācīšanās procesu, tāpēc NUK ir izstrādājis EVOLUTION CUPS - trīs jaunas mācību krūzītes, kuras aug kopā ar jūsu mazuli. Atšķirīgās krūzīšu virsmas nomaina viena otru, atbilstoši jūsu mazuļa attīstības posmam. Tagad, mācīties padzerties ir daudz jautrāk!

NUK Mācību krūzīte

ergonomiski rokturi un mīksts snīpītis

Pirmais solis:

Mīksts snīpītis
Mīksts snīpītis

saudzīgai pārejai no pudelītes uz pirmo krūzīti. Pateicoties krūzītes mīkstajam snīpītim, tā būs īpaši maiga pret mazuļa smaganām un aukslējām, radot patīkamas sajūtas mutē.

Ergonomiski rokturi
Ergonomiski rokturi

Mazās rociņas un pirkstiņi bez mazākās piepūles noturēs ergonomiskās formas veidotos rokturus. Turklāt NUK mācību krūzītes ventilis nodrošinās apkārti sausu, jo ir 100% nelīstošs.

Izturīgs materiāls
Izturīgs materiāls

NUK Magic Cup

padzeries kā lielie bērni

Otrais solis:

Mīksts silikona blīvēšanas disks
Mīksts silikona blīvēšanas disks

krūzīte ar vāciņu ļaus Jūsu mazulim padzerties kā "lielajam" no īstas krūzes. Krūzītei piemīt maziņa "maģiska" atšķirība - tā ir 100% nelīstoša, pateicoties gudrajam silikona diskam.

360° padzeršanās maliņa
360° padzeršanās maliņa

Dabiskā padzeršanās tagad ir tik vienkārša - mazajam tikai jāpasūc no krūzītes maliņas.

Izturīgs materiāls
Izturīgs materiāls

NUK Action Cup

elastīga un droša jebkurā situācijā

Trešais solis:

Mīksts salmiņš

Trīs lielas labas lietas. Šī krūzīte lieliski piemērota aktīvajā periodā, kad kustība un aktivitātes mazulim ir prioritāras. Krūzītes augšējā daļā ir īpaši mīksts un elastīgs salmiņš, kas būs ļoti maigs pret aukslējām.

Pagriez vāciņu, lai droši aizvērtu
Pagriez vāciņu, lai droši aizvērtu

Ērti lietojama krūzīte, atliek vien pagriezt vāciņu un salmiņš pazudīs zem tā, tas nodrošinās, ka viss paliks sauss un tīrs.

Izturīgs materiāls
Izturīgs materiāls

Mazāk ir vairāk

Šīs krūzītes palīdz ne tikai vieglāk iemācīties padzerties, bet arī atvieglo ikdienas dzīvi. Visas trīs krūzītes sastāv tikai no dažām detaļām, kuras ir vienkārši atdalīt un atkal salikt kopā, ļaujot ērti un higiēniski nomazgāt tās. Turklāt krūzītes ir izgatavotas no augstas kvalitātes elastīgiem materiāliem, lai varētu piedzīvot daudz patīkamus mirkļus kopā ar jūsu mazuli.

 

Mazāk ir vairāk

Eleganta ar katru malku.

Dzērienam ir jābūt pievilcīgamT tieši tāpēc NUK Evolution Cups ir lieliskās krāsās un būrvīgu dizainu  - ar tīģeri, koalu vai maziem lāčiem.