NUKNUK Disney Winnie the Pooh māneklis


  • NUK Forma - piemērota žoklim

  • Anatomiski veidots vairodziņš no augstas kvalitātes sintētiska materiāla

  • Silikona māneklis

  • 0-18 m


Kad mazuļi sāk spārdīties, tvert ar rokām, celt galvu un zīst mānekli, tās visas ir ikdienas "fitnesa" sastāvdaļas, jo kāju, roku, muguras un pat sejas muskuļi ir vajadzīgi attīstībai un tos ir jāvingrina. Veikla mēle, stipri žokļu muskuļi, pareizi veidotas aukslējas un visu šo faktoru mijiedarbība ir svarīgi priekšnoteikumi veselīgai un brīvai elpošanai, ēdināšanai un vēlāk arī runas attīstībai. 

NUK Trendline Disney Winnie the Pooh silikona mānekļi pieejami dažādās krāsā. Tiem ir NUK Forma, kas piemērota žoklim, anatomiski veidots vairodziņš, kas izgatavots no augstas kvalitātes sintētiska materiāla. Mānekļi pieejami dažādās krāsu kombinācijās ar dzīvespriecīgiem motīviem. Visiem NUK Mānekļiem ir īpašā gaisa sistēma (NUK Air System), kas ļauj gaisam izplūst caur atveri vairodziņā. Pats māneklis līdz ar to paliek mīksts un pietiekami plakans, lai palīdzētu novērst žokļa deformācijas.

 NUK silikona mānekļi ir ražoti no augstas kvalitātes sintētiska materiāla. Caurspīdīgais silikons ir vienkārši kopjams, tam ir augsta termoizturība. Pat tieša saulesstaru un tauku iedarbība neveicina materiāla ātrāku nolietošanos. Tas nesatur bīstamas vielas, to var vārīt. Bez garšas un smaržas īpašībām, caurspīdīgs, gluds - NUK silikona māneklis sevī apvieno visas māneklim svarīgās īpašības. 

Vinnijs Pūks, Ēzelītis Iā un Tīģeris ir īpašība, kas šos mānekļus padara īpaši jaukus, jo Vinnijs Pūks ir draugs, kādu var tikai vēlēties! Un tā domā ne tikai Ēzelītits Iā un Tīģeris, bet arī gandrīz ikviens bērns šajā pasaulē. Un ir tik jauki, ja vienmēr līdzi ir tāds draugs!

Veselīgai mutes dobuma attīstībai:

NUK  Disney Winnie the Pooh silikona māneklis – būtisks “sporta piederums” mazajiem čempioniem.