NUKNUK Genius Māneklis


  • Īpaši mīksts – samazina spiedienu uz zobiem un žokli

  • Optimāli brīvas kustības mēlei

  • Dabiska forma, kas piemērota žoklim

  • Lateksa māneklis

  • Iepakojumā 1 gab.

  • 0-36 m

Mazulis spārdās, paceļ galviņu, cenšas saķert vai zīst savu māneklīti. Lai to paveiktu, bērniem vajadzīgi roku un kāju muskuļi, kā arī sejas muskulatūra. Kustību laikā visi muskuļi tiek nodarbināti. Lai varētu brīvi elpot, pareizi ēst un runāt, vajadzīga veikla mēle, labi attīstīti žokļa muskuļi un pareizi veidotas aukslējas.

NUK Genius māneklis sniedz atbalstu jūsu mazulim, jo tas ir kas vairāk nekā vienkārši māneklis: tās ir inovācijas. Tas tika izstrādāts kopā ar ortodontu Dr.med.dent.Hubertu fon Treuenfelu, balstoties uz jaunākajiem medicīniskajiem un tehnoloģiskajiem atklājumiem. Māneklim ir nomierinošs efekts un tas palīdz izvairīties no nepareiza sakodiena. NUK Genius mānekļa formas pamatā ir izmēģinātā un sevi apliecinājusī NUK forma, kas ir piemērota žoklim un veidota pēc māmiņas krūtsgala formas zīdīšanas laikā.

Īpašā Softflex tehnoloģija, ar iestrādātiem elastīgiem kanāliņiem līdz pat vairodziņam, padara mānekli īpaši mīkstu. Tas ievērojami samazina spiedienu uz žokli un zobiem. Apakšējās daļas ieliekums dod papildus vietu, lai mēle varētu brīvi kustēties. 

Māneklis ražots no lateksa, kas ir medus dzeltens, dabīgs materiāls. Tas ir ļoti mīksts un tāpēc līdzīgāks māmiņas krūtij. Tas ir ļoti elastīgs, īpaši izturīgs un drošs pret stiepšanu. Latekss neveido statisko elektrību, tāpēc tas nepievelk putekļus, līdz ar to māneklis nepiesaista arī mikroorganismus. Tāpat lateksu iespējams iznīcināt vidi saudzējošā veidā.