NUKNUK Nature Sense pudelīte ar silikona knupi, 260 ml


  • Vairākas smalkas atveres, līdzīgi kā piena kanāli māmiņas krūtīs, nodrošina dabisku un mierīgu piena plūsmu

  • Plats, elastīgs lūpu atbalsts ar īpaši mīkstu zonu, līdzīgi kā māmiņas krūtsgals

  • Inovatīvais Anti-Colic ventilis palīdz novērst gaisa norīšanu

  • Pudele ir izgatavota no augstas kvalitātes, izturīga polipropilēna (PP), kas nesatur BPA

  • M izmērs ( ar 6 smalkā atverēm, piena maisījumam), 6-18 mēn., tilpums 260 ml

  • 6-18 m

NUK Nature Sense pudelīte ar silikona knupi, 260 ml, M izmērs ( ar 6 smalkām atverēm piena maisījumam), 6-18 mēn., nesatur BPA, iepakojumā 1 gb

NUK nature Sense pudelīte

Mēs nevaram aizstāt māti dabu, bet mēs varam no tās ņemt piemēru. NUK ir uzstādījis sev uzdevumu pietuvoties dabai vēl tuvāk, kā rezultātā esam radījuši jauno NUK Nature Sense pudelīti. Kas ir īpašs šai pudelītei? NUK Nature Sense knupītim ir vairākas smalkas atveres, līdzīgi kā piena kanāli mammas krūtīs, tāpēc šī pudelīte ļauj mazulim izbaudīt pazīstamās sajūtas dzeršanas laikā un, galvenokārt, dabisku plūsmu. Īpaši svarīgas ir sajūtas, iespējami līdzīgas zīdīšanai, jo tas ļauj salīdzinoši viegli apvienot zīdīšanu un ēdināšanu no pudelītes, tādējādi iepriecinot gan Jūs, gan Jūsu mazuli.

NUK Nature Sense pudeles knupis radīts pēc mātes krūts parauga

NUK Nature Sense knupis ir tik līdzīgs mātes krūtij kā vēl nekad agrāk! Šī pudele ir piemērota gadījumos, kad mamma kādu iemeslu dēļ nevar barot mazuli ar krūti, kad nepieciešams apvienot zīdīšanu un ēdināšanu no pudelītes, kā arī lai mazulis apgūtu padzeršanos no pudeles. Knupja īpaši platais un elastīgais lūpu atbalsts ļauj mazulim to satver dabiskā veidā, kamēr inovatīvais pretkoliku ventilis ļauj padzerties bez pārtraukumiem un tas palīdz novērst gaisa norīšanu. Mīkstais knupja gals ir īpaši elastīgs un pielāgojas mazuļa mutei līdzīgi kā krūtsgals, tāpēc tas ievērojami vieglāk ļauj bērnam pāriet no zīdīšanas uz ēdināšanu ar pudelīti. Jaunā NUK pudele sniedz arī lielu atbalstu māmiņām, jo tagad arī tētis var pabarot mazuli kaut nakts laikā, un sniegt mammai dažas stundas pilnvērtīga miega.

Ko vēl piedāvā pudele, kas iedvesmota no dabas

Mēs neesam vienīgie, kas saka, ka jaunā NUK Nature Sense pudele ir līdz šim labākā no NUK izstrādātajām pudelēm.  Nesen veiktās aptaujas* skaidri pārliecinoši apstiprina šīs pudeles efektivitāti. 92% bērnu pieņem jauno knupi, 99% māmiņu ieteiktu lietot Nature Sense arī citiem un 98% vecmātes, pediatri apliecina, ka knupis ir mīksts un sajūtās iespējami līdzinās mātes krūtij.

Bet kas būtu šis lieliskais knupis, ko ir novērtējušas un apstiprinājušas māmiņas, vecmātes un pediatri, bez atbilstošas pudeles?

NUK Nature Sense pudele ir izgatavota no augstas kvalitātes, izturīga polipropilēna, kas nesatur BPA. Pudeles īpaši platais kakliņš ļauj to ērti piepildīt un bez piepūles iztīrīt. Bet pudeles aizsargvāciņš ir uzticams palīgs, jo nosedz smalkos caurumiņus un neļauj izlīt ne pilītei. Praktiskā pudele un knupis, kuru iedvesma atklājas dabā, veido ideālu kombināciju, lai Jums un Jūsu mazulim būtu viss vajadzīgais.

 

*Neatkarīgs tirgus pētījums Vācijā, 2016.g.