NUK


  • NUK Elektrische Milchpumpe Luna
  • NUK Elektrische Milchpumpe Luna

NUK Luna Elektriskais piena pumpis


  • Efektīvs: 2-fāžu ritms, 1.fāzē tiek veicināta piena plūsma, bet 2.fāzē notiek efektīva piena atslaukšana. Starp abām fāzēm iespējams pārslēgties pēc vēlēšanās. 

  • Maigs: regulējama atslaukšanas intensitāte

  • Saudzīgs: maigs silikona spilventiņš ar teksturētu virsmu masāžai un optimālai saderībai 

  • Elastīgs: darbojas ar baterijām vai elektrības adapteri. Iekļauts arī kontaktdakšas pāreja, kas darbojas citās valstīs. Parametri: 100-240 V AC / 50/60 Hz

  • Komplektā ietilpst: NUK First Choice+ Anti-Colic pudelīte ar silikona knupi, 1. izmērs (0-6 mēneši), S (Mazs caurumiņš: piemērots māmiņas pienam, ūdenim), vāciņš, skrūvējamais riņķis, noslēdzošais disks, pamats un NUK Konteiners mātes piena uzglabāšanai

  • 0 m+
 

Krūts piens ir labākais jūsu mazulim. Ja jūs nevarat vai nevēlaties mazuli zīdīt, piena atslaukšana ir noderīga alternatīva, lai nodrošinātu mazuli ar nepieciešamajām uzturvielām. Māmiņas, kuras bieži veic piena atslaukšanu, parasti paļaujas uz elektrisko piena pumpi. NUK Luna elektriskais piena pumpis ir viegls, kompakts un ērts lietošanā - piemērots mūsdienu māmiņas vajadzībām. 

Efektīvs

2 Phasen: 1. Milchfluss anregen 2. Effizient abpumpen   

Divfāžu ritms atdarina mazuļa dabisko zīšanas ritmu, tādējādi sasniedzot maksimālu piena atslaukšanas efektivitāti. Pirmajā fāzē piena plūsma tiek stimulēta ar īsiem sūkšanas intervāliem. Otrajā fāzē ritms ir lēnāks un intensīvāks, nodrošinot maksimālu piena plūsmu. Apvienojot abas fāzes, iiespējams īsākā laika posmā atslaukt vairāk pieniņa. 


Maigs
Maigais silikona spilventiņš aptver krūti, bet tā teksturētā virsma maigi masē krūts ādu un stimulē piena plūsmu. Sūkšanas stiprumu var regulēt - lielākam komfortam un  patīkamām sajūtām arī gadījumā, ja piena atslaukšana jāveic bieži. 

Viegla lietošana
NUK Luna elektriskais piena pumpis ir mazs un to var izmantot ar vienu roku - piemērots mūsdienu māmiņu vajadzībām.

Praktisks
Pēc lietošanas ir vienkārši izjaukt pumpi un veikt tīrīšanu. Tas darbojas ar baterijām vai pievienots pie elektriskā tīkla.

Komplektā arī NUK Konteiners mātes piena uzglabāšanai
Atslauktais piens uzreiz nonāk NUK konteinerī mātes piena uzglabāšanai, kas izgatavots no termoizturīga polipropilēna. Konteiners ir piemērots uzglabāšanai, saldēšanai, sildīšanai un arī ēdināšanai - nav nepieciešams veikt pārliešanu!

NUK Luna elektriskā piena pumpja komplektā ietilpst: skrūvējamais riņķis, noslēdzošais disks, elektrības adapteris, kontaktdakšas pārveidotājs, ja dodaties ceļojumā.

NUK Luna elektriskais piena pumpis: moderns piena atslaukšanas veids.