NUKNUK First Choice mācību termokrūze 125 ml ar snīpīti


  • Nerūsējošā tērauda dubultās sienas saglabā dzērienu krūzē siltu vai vēsu

  • Augstas kvalitātes nerūsējoš tērauds (18/8 tērauds): izsturīgs, bez smaržas un neietkmē dzēriena garšu

  • Palīdz padarīt parejas periodu vieglāku, pateicoties mīkstajam silikona snīpītīm ar speciālo NUK Antikoliku gaisa sistēmu

  • Neizlīstošs snīpītis

  • Bērniem no 6-18 mēnešu vecumam

  • Pieejamas dažādas krāsas

  • 6-18 m
NUK First Choice mācību termokrūze 125 ml ar snīpīti is available for purchase in increments of 1

NUK mācību termokrūze izgatavota no kvalitātīva tērauda 125 ml

Vai tev patīk pavadīt laiku arā kopā ar mazuli? Mazuļi katru dienu saņem daudz iespaidu un piedzīvo jaunus atklājumus. NUK mācību termokrūze ir ideāli piemērota pastaigām un izbraukumiem arpus mājas. 

Vienmēr īstā temperatūra

Nerūsējošā tērauda dubultās sienas saglabā dzērienu krūzītē līdz pat pusotrai stundai  siltu vai vēsu. Tas nodrošina, ka pat ceļojuma laikā Jūsu mazulim ir pieejama tēja vai ūdens nepieciešamājā  temperatūrā. Pateicoties krūzes inovatīvajam materiālam, tā  ir vieglā un papildus izolācijas apvalks nav nepeiciešams.

Izsturīga un augstas kvalitātes
Krūze ir izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda, bet tā nav tikai izsturīga, bet arī bez smaržas un neietekmē dzēriena garšu.

Prakstiska un higiēniska
Lai izmazgātu krūzīti, ielieciet to trauku mazgājamajā mašīnā.

Patīkami un ērti dzert bērniem no 6 mēnešu vecuma
NUK mācību krūzīte ir ar īpaši mīkstu un nelīstošu silikona snīpīti. Snīpītim ir speciāla NUK Antikoliku gaisa sistēma (NUK Anti-Colic Air System), kas izlīdzina spiedienu un palīdz mazināt kolikas, jo gaiss mazāk tiek norīts.  No krūzītes ir ērti un patīkami dzert, tā  ir piemērota bērniem no 6-18 mēnešu vecumam.  Līdzīgi kā visām NUK Firts choice mācību krūzītēm, tā ir aprīkota ar ergonomiskas formas, neslīdošu rokturi, lai bērniem būtu ērtāk krūzīti noturēt rokās.

 

NUK mācību termokrūze - izsturīga, higiēniska, inovatīva un ideāla lietošanai ārpus mājas.