NUKNUK Genius silikona māneklis, 0.izmērs


  • Īpašs izmērs jaundzimušajiem ar mazu svaru 0-2 mēnešu vecumā

  • Īpaši mīksts un elastīgs, lai samazinātu nepareiza sakodiena attīstības risku

  • Dabiska knupja forma ir piemērota žoklim, jo tā veidota pēc māmiņas krūtsgala parauga zīdīšanas laikā.

  • Silikona knupis

  • Nesatur BPA*

  • Iepakojumā 2 gb


* Saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem.

  • 0-2 m

NUK Genius silikona māneklis, piemērots 0-2 mēnešiem, iepakojumā 2 gb

Īpašs izmērs īpašām vajadzībām

Katrs bērniņš ir citādāks: reizēm jaundzimušais ir tik maziņš un smalks, ka 1.izmēra māneklītis var šķist par lielu. Tāpēc NUK piedāvā īpašo NUK Genius 0.izmēra silikona māneklīti. Tas izstrādāts kopā ar medicīnas ekspertiem, ņemot vērā smalko bērniņu vajadzības. Ar NUK Genius ikviens bērniņš var vingrināt žokļus, aukslējas, lūpas un zobus jau no pašas dzimšanas. Šo elementu veiksmīga mijiedarbība ir veselīgas ēšanas, elpošanas un runas attīstības priekšnoteikums. NUK Genius māneklis sniedz ievērojamu atbalstu šīm funkcijām, veicot ieguldījumu veselīgai attīstībai.  

Īpašā tehnoloģija, ar iestrādātiem elastīgiem kanāliņiem līdz pat vairodziņam, padara mānekli īpaši mīkstu. Tas ievērojami samazina spiedienu uz žokli un zobiem. Apakšējās daļas ieliekums dod papildus vietu, lai mēle varētu brīvi kustēties.

Māneklis ražots no silikona, kas ir sintētisks materiāls, kurš nesatur bīstamas vielas, tam ir patīkami gluda virsma. Materiāls ir mīksts, termoizturīgs un bez garšas. Silikona māneklis ir nekavējoties jānomaina,  ja parādās nolietojuma pazīmes (piem.skrambas, kodumu pazīmes vai mazi caurumiņi).

Veiksmīgs sākums veselīgai nākotnei:

NUK Genius māneklis dos jums pārliecību, ka darāt visu to labāko bērna veselīgai attīstībai jau no paša sākuma.