NUKNUK First Choice Hello Kitty Mācību pudelīte ar snīpīti ,150ml


  • Padara patstāvīgās padzeršanās apgūšanu vieglāku

  • Polipropilēna pudele, tilpums 150 ml.

  • Nelīstošs silikona snīpītis, bērniem no 6 līdz 18 mēnešu vecumam

  • Hello Kitty sērija – vienreizējs piedāvājums

  • nesatur BPA*

  • 6-18 m

NUK Firct Choice Hello Kitty mācību pudelīte, tilpums 150 ml, silikona snīpītis, no 6-18 mēn., neizlīstoš, nesatur BPA*

Hello Kitty - liek meiteņu sirdīm puktstēt straujāk! Hello Kitty sērija patīk visiem gan jaunākai, gan vecākai paaudzei. Populāro varoņu motīvi, kas attēloti spīdīgi rozā un violetā nokrāsa, radīs sajūsmu un smieklus ikvienam. 

NUK mācību pudelīte mazuļiem

Mazulim pieaugot un kļūstot patstāvīgākam, NUK First Choice mācību pudelīte sniedz atbalstu bērnam pārejas periodā no pudelītes uz krūzīti. NUK First Choice silikona snīpītis ir mīksts un drošs pret noplūdēm. Tam ir arī NUK Gaisa sistēma (NUK Air System), kas izlīdzina spiedienu pudelē un palīdz mazināt kolikas, jo gaiss mazāk tiek norīts.

Ar augstas kvalitātes silikona snīpīti

NUK silikona snīpītis ir ražots no augstas kvalitātes sintētiska materiāla. Caurspīdīgais silikons ir vienkārši kopjams, tam ir augsta termoizturība. Pat tieša saulesstaru un tauku iedarbība neveicina materiāla ātrāku nolietošanos. Tas nesatur bīstamas vielas, to var vārīt. Bez garšas un smaržas īpašībām, caurspīdīgs, gluds - NUK silikona snīpītis sevī apvieno visas varīgās īpašības. 

Drošs satvēriens bērna rokās
Pateicoties ergonomiskās formas rokturīšiem, bērniem ir viegli noturēt krūzīti.

Vienkārša mazgāšana, ērta ēdiena pagatavošana

Visas daļas ir viegli noņemamas, kas nodrošina ērtu mazgāšanu un ēdiena pagatavošanu. NUK First Choice mācību krūzīti var savienot ar citām NUK First Choice daļām. 

Pirmajiem patstāvības solīšiem: NUK First Choice mācību krūzīte palīdz apgūt patstāvīgu padzeršanos iespējami vienkāršā veidā. 


© 1976, 2015 SANRIO CO., LTD.

 

* Saskaņā ar ES regulām