NUKNUK First Choice Disney Winnie the Pooh Mācību krūzīte 150ml ar snīpīti


  • Palīdz padarīt vieglāku pārejas periodu

  • Ražota no polipropilēna  (PP)

  • Ergonomiski rokturīši, kurus viegli noturēt mazajai rokai

  • Mīksts silikona nelīstošais snīpītis (6-18 mēneši)

  • 6-18 m

Mazulim pieaugot un kļūstot patstāvīgākam, NUK First Choice mācību pudelīte sniedz atbalstu bērnam pārejas periodā no pudelītes uz krūzīti. NUK First Choice silikona snīpītis ir mīksts un drošs pret noplūdēm. Silikons ir elastīgs, gumijai līdzīgs materiāls, kas ir īpaši mīksts, termoizturīgs, tam nav garšas vai smaržas īpašību. Tā sastāvā nav kaitīgu vielu, to drīkst vārīt, tas ir caurspīdīgs un gluds. Tam ir arī NUK Gaisa sistēma (NUK Air System), kas izlīdzina spiedienu pudelē un palīdz mazināt kolikas, jo gaiss mazāk tiek norīts.

Rokturīšiem ir ergonomiska forma un tiem ir neslīdoši izcilnīši. 

Šīs mācību krūzītes arī īpaši izceļas ar jauko Vinnija Pūka motīvu. Lācītis Vinnijs Pūks ir labākais draugs, kādu var vēlēties. Un tā domā ne tikai Sivēns, Tīģeris un Trusītis - līdzīgi uzskati ir daudziem bērniem šajā pasaulē. Tāpēc viņi būs priecīgi, atrododot Vinniju Pūku un viņa draugus uz NUK First Choice Mācību krūzītes. 

150 ml plastmasas krūzītei ir īpaši plats kakls un pārbaudītas NUK First Choice daļas - skrūvējamais riņķis, noslēdzošais disks un vāciņš. Visas daļas ir viegli noņemamas no krūzītes, tāpēc to ir viegli mazgāt un uzpildīt.   

NUK First Choice Mācību krūzīti var savienot ar citām daļām no NUK First Choice produktu klāsta.

Pirmie soļi pretī patstāvībai:

NUK First Choice Mācību krūzīte – viegli apgūt padzeršanos – forma līdzīga kā pudelei.