NUKNUK Classic Happy Kids māneklis


  • NUK Forma - piemērota žoklim

  • Anatomiski veidots vairodziņš no augstas kvalitātes sintētiska materiāla

  • Lateksa knupis, ar riņķīti

  • 0-36 m

Kad mazuļi sāk spārdīties, tvert ar rokām, celt galvu un zīst mānekli, tās visas ir ikdienas "fitnesa" sastāvdaļas, jo kāju, roku, muguras un pat sejas muskuļi ir vajadzīgi attīstībai un tos ir jāvingrina. Veikla mēle, stipri žokļu muskuļi, pareizi veidotas aukslējas un visu šo faktoru mijiedarbība ir svarīgi priekšnoteikumi veselīgai un brīvai elpošanai, ēdināšanai un vēlāk arī runas attīstībai.

NUK Happy Kids mānekļiem ir NUK Forma, kas piemērota žoklim, anatomiski veidots vairodziņš, kas izgatavots no augstas kvalitātes sintētiska materiāla. Mānekļi pieejami dažādās krāsu kombinācijās ar dzīvespriecīgiem motīviem. Visiem NUK Mānekļiem ir īpašā gaisa sistēma (NUK Air System), kas ļauj gaisam izplūst caur atveri vairodziņā. Pats māneklis līdz ar to paliek mīksts un pietiekami plakans, lai palīdzētu novērst žokļa deformācijas.

Latekss ir ļoti elastīgs, īpaši izturīgs un drošs pret stiepšanu. To var iznīcināt videi draudzīgā veidā, un tā kā neveidojas statiskā elektrība, lateksa māneklis nepievelk putekļus.

Veselīgai mutes dobuma attīstībai:

NUK Happy Kids Māneklis – būtisks “sporta piederums” mazajiem čempioniem.