NUKNUK Classic Happy Days māneklis


  • NUK Forma - piemērota žoklim

  • Anatomiski veidots vairodziņš no augstas kvalitātes sintētiska materiāla

  • Silikona māneklis

  • Ar riņķīti

  • 0-36 m

Kad mazuļi sāk spārdīties, tvert ar rokām, celt galvu un zīst mānekli, tās visas ir ikdienas "fitnesa" sastāvdaļas, jo kāju, roku, muguras un pat sejas muskuļi ir vajadzīgi attīstībai un tos ir jāvingrina. Veikla mēle, stipri žokļu muskuļi, pareizi veidotas aukslējas un visu šo faktoru mijiedarbība ir svarīgi priekšnoteikumi veselīgai un brīvai elpošanai, ēdināšanai un vēlāk arī runas attīstībai. 

NUK Classic Happy Days mānekļiem ir NUK Forma, kas piemērota žoklim, anatomiski veidots vairodziņš, kas izgatavots no augstas kvalitātes sintētiska materiāla. Mānekļi pieejami dažādās krāsu kombinācijās ar dzīvespriecīgiem motīviem. Visiem NUK Mānekļiem ir īpašā gaisa sistēma (NUK Air System), kas ļauj gaisam izplūst caur atveri vairodziņā. Pats māneklis līdz ar to paliek mīksts un pietiekami plakans, lai palīdzētu novērst žokļa deformācijas.

Māneklis ražots no silikona, kas ir sintētisks materiāls, kurš nesatur bīstamas vielas, tam ir patīkami gluda virsma. Materiāls ir mīksts, termoizturīgs un bez garšas. Salīdzinājumā ar lateksu, silikons nav tik elastīgs. Silikona māneklis ir nekavējoties jānomaina,  ja parādās nolietojuma pazīmes (piem.skrambas, kodumu pazīmes vai mazi caurumiņi).

Veselīgai mutes dobuma attīstībai:

NUK Classic Happy Days māneklis – būtisks “sporta piederums” mazajiem čempioniem.