NUKNUK Nature Sense knupis


  • Vairākas smalkas atveres, kas, līdzīgi kā piena kanāli mammas krūtīs, nodrošina vienmērīgu un dabisku plūsmu

  • Platais, elastīgais atbalsts lūpām ļauj mazulim satvert knupi dabiski, radot līdzīgas sajūtas kā pie māmiņas krūts

  • Inovatīvais Anti-Colic ventilis ļauj šķidrumam brīvi plūst un palīdz novērst gaisa norīšanu

  • Bērniem no 0- 6 mēn., S (ar 3 smalkām atverēm krūts pienam, tējai, ūdenim), M (ar 6 smalkām atverēm piena maisījumam)

  • Bērniem no 6-18 mēn., S (ar 3 smalkām atverēm krūts pienam, tējai, ūdenim), M ( ar 6 smalkām atverēm piena maisījumam), L (ar 9 smalkām atverēm biezākiem šķidrumiem)

  • Sader ar visām NUK Nature Sense pudelītēm, nesatur BPA

  • 0-18 m

NUK Nature Sense silikona knupis ar vairākām smalkām atverēm, nesatur BPA, iepakojumā 2 gb.

NUK Nature Sense knupis

Pirmajos dzīves mēnešos mēs veltām īpaši lielu uzmanību savam mazulim. Un zīdīšana ir viens no svarīgākajiem aspektiem šajā laikā, it īpaši pārejot no zīdīšanas uz ēdināšanu no pudelītes, jo bieži vien tas ir liels izaicinājums māmiņām. Ļoti svarīgs ir atbalsts šajā periodā, tāpēc mēs ļāvāmies dabas iedvesmai un izstrādājām knupi, kas līdzinās māmiņas krūtij tā, kā vēl nekad agrāk: NUK Nature Sense Knupis! Inovatīvais knupis ar vairākām smalkām atverēm, nevis viennu caurumu, nodrošina vienmērīgu un dabisku plūsmu mazulim padzeršanās laikā.

Dabas iedvesmots: kas veido šo knupi tik īpašu

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties bērnu papildus piebarot, vai pārtraukt zīdīšanu, mazuļiem bieži nav viegli pieņemt pudeli. Tieši šajā brīdī NUK Nature Sense pudele var sniegt lielu atbalstu. Knupītim ir vairākas smalkas atveres, kas, līdzīgi kā piena kanāli mammas krūtīs, nodrošina vienmērīgu un dabisku plūsmu, bet platais, elastīgais atbalsts lūpām ļauj mazulim satvert knupi dabiski, radot līdzīgas sajūtas kā pie māmiņas krūts. Inovatīvais Anti-Colic ventilis ļauj šķidrumam brīvi plūst un palīdz novērst gaisa norīšanu. Iedvesmojoties no dabas, tika izveidota īpaši mīkstā zona knupja galā, kas ir elastīga un pielāgojas mazuļa mutei līdzīgi kā krūtsgals.

Ēdināšana ar pudeli, izmantojot šo knupi, var sniegt daudz jaukus brīžus ne tikai mazulim, bet arī jums. Patiesībā ikviens ģimenes loceklis var izbaudīt šīs dabas iedvesmotās pudeles priekšrocības. Tuvību, ko māmiņa izjūt ar mazuli zīdīšanas laikā, var izjust ikviens ģimenes loceklis – tēvs, māsa, brālis, vecvecāki un tuvi draugi, ēdinot mazuli ar Nature Sense pudeli. Bet māmiņa tikmēr var nedaudz atpūsties un relaksēties.

Perfekta kombinācija: Nature Sense knupis un pudele

Knupim, ko iesaka māmiņas, vecmātes un pediatri, ir pieejami trīs veidi, atkarībā no smalko atveru skaita (S,M un L) – atbilstoši vajadzībai, no krūts piena līdz pat biezākiem šķidrumiem. Jūsu mazulim pieaugot, nepieciešams nomainīt knupi uz lielāku izmēru. Ir pieejami divi knupja izmēri: bērniem 0-6 un 6-18 mēnešu vecumam, tāpēc tos ir viegli un vienkārši nomainīt. Jebkura izmēra Nature Sense knupis ir saderīgs ar Nature Sense pudeli. Ar Mātes Dabas palīdzību un mūsu iedvesmu, ēdināšana no pudelītes nekad nav bijusi tik vienkārša kā tagad. Esi soli priekšā un pārliecinies pats!