NUKNUK First Choice Peanuts mācību krūzīte 150 ml


  • Padara patstāvīgās padzeršanās apgūšanu vieglāku

  • Nelīstošs silikona snīpītis, bērniem no 6 līdz 18 mēnešu vecumam

  • Ergonomiski rokturīši drošam satvērienam

  • Polipropilēna pudele, tilpums 150 ml, nesatur BPA*

  • NUK Peanuts sērijas produkti pieejami ierobežotā daudzumā


*Saskaņā ar piemērojamo likumdošanu.

  • 6-18 m
 

NUK First Choice Peanuts mācību krūzīte, 150ml ar nelīstošu silikona snīpīti, bērniem no 6 līdz 18 mēnešiem

Pirms 65 gadiem komiksu pasauli iekaroja Čārlijs Brauns dzeltenajā T-kreklā un viņa draugi Snūpijs, Lūsija, Linus un citi. Jau vairākas paaudzes dzīvojušas līdzi komiksu varoņu piedzīvojumiem. Tagad raibā draugu kompānija pagodina NUK un viesojas uz īpašās sērijas produktiem. Linus un Snūpijs uz NUK First Choice mācību krūzītes aicina jūs nedaudz nosnausties zem sedziņas. 

NUK First Choice pudele
Kļūstot lielākam, jūsu bērns vēlas darīt lietas patstāvīgi bez jūsu palīdzības, un NUK First Choice mācību krūzīte palīdz padarīt pārejas procesu vienkāršāku. NUK First Choice mācību krūzītei ir mīksts un nelīstošs silikona snīpītis. Iestrādātā gaisa sistēma (NUK Air System) equalizes the pressure in the bottle and helps reduce colic as less air is swallowed.

Ar augstas kvalitātes, silikona snīpīti
NUK silikona snīpīši tiek ražoti no augstas kvalitātes sintētiska materiāla. Silikons ir īpaši karstumizturīgs, turklāt to ir viegli tīrīt. Pat tieši saules stari un tauki neliek materiālam novecot. Silikons ir pilnīgi caurspīdīgs, ar gludu virsmu, pilnīgi bez garšas un smaržas īpatnībām.

Drošs satvēriens bērna rokās
Pateicoties ergonomiskās formas rokturīšiem, bērniem ir viegli noturēt krūzīti. 

Vienkārša mazgāšana, ērta ēdiena pagatavošana
150 ml krūzīte ir ražota no pārbaudīta un uzticama sintētiska materiāla, tai ir NUK First Choice daļas - plats kakliņš, skrūvējamais gredzens, noslēdzošais disks un vāciņš. Visas daļas ir viegli noņemamas, kas nodrošina ērtu mazgāšanu un ēdiena pagatavošanu. 

NUK First Choice mācību krūzīti var savienot ar citām NUK First Choice daļām. 

Pirmajiem patstāvības solīšiem: NUK First Choice mācību krūzīte palīdz apgūt patstāvīgu padzeršanos iespējami vienkāršā veidā. 

NUK Die Peanuts