NUKNUK Disney Winnie the Pooh māneklis


  • NUK Forma - piemērota žoklim

  • Anatomiski veidots vairodziņš no augstsas kvalitātes sintētiska materiāla

  • Lateksa māneklis

  • 6-36 m


Kad mazuļi sāk spārdīties, tvert ar rokām, celt galvu un zīst mānekli, tās visas ir ikdienas "fitnesa" sastāvdaļas, jo kāju, roku, muguras un pat sejas muskuļi ir vajadzīgi attīstībai un tos ir jāvingrina. Veikla mēle, stipri žokļu muskuļi, pareizi veidotas aukslējas un visu šo faktoru mijiedarbība ir svarīgi priekšnoteikumi veselīgai un brīvai elpošanai, ēdināšanai un vēlāk arī runas attīstībai. 

NUK Disney Winnie the Pooh lateksa mānekļi pieejami dažādās krāsās. Tiem ir NUK Forma, kas piemērota žoklim, anatomiski veidots vairodziņš, kas izgatavots no augstas kvalitātes sintētiska materiāla. Mānekļi pieejami dažādās krāsu kombinācijās ar dzīvespriecīgiem motīviem. Visiem NUK Mānekļiem ir īpašā gaisa sistēma (NUK Air System), kas ļauj gaisam izplūst caur atveri vairodziņā. Pats māneklis līdz ar to paliek mīksts un pietiekami plakans, lai palīdzētu novērst žokļa deformācijas. Latekss ir īpaši elastīgs materiāls, kas ir medus dzeltens, dabīgs materiāls. Tas ir ļoti mīksts un tāpēc līdzīgāks māmiņas krūtij. Tas ir ļoti elastīgs, īpaši izturīgs un drošs pret stiepšanu. Latekss neveido statisko elektrību, tāpēc tas nepievelk putekļus, līdz ar to māneklis nepiesaista arī mikroorganismus. Tāpat lateksu iespējams iznīcināt vidi saudzējošā veidā. 

Vinnijs Pūks, Ēzelītis Iā un Tīģeris ir īpašība, kas šos mānekļus padara īpaši jaukus, jo Vinnijs Pūks ir draugs, kādu var tikai vēlēties! Un tā domā ne tikai Ēzelītits Iā un Tīģeris, bet arī gandrīz ikviens bērns šajā pasaulē. Un ir tik jauki, ja vienmēr līdzi ir tāds draugs!

Veselīgai mutes dobuma attīstībai:

NUK  Disney Winnie the Pooh lateksa māneklis – būtisks “sporta piederums” mazajiem čempioniem.